Henkilökunta

Kaikki työntekijämme ovat laillistettuja ammattilaisia. Työskentely on luottamuksellista alusta loppuun saakka.

Etelä-Suomi

Petri

Tuomas Forss

Tuomas Forss

Etelä-Suomi tuomas.forss@intovalmennus.fi +358 50 594 4272 Sairaanhoitaja, ensihoitaja & psyykkinen valmentaja
Lue lisää
Satu

Satu Hiltunen

Satu Hiltunen

Etelä-Suomi satu.hiltunen@intovalmennus.fi +358 44 522 3584 Sairaanhoitaja & psyykkinen valmentaja
lue lisää
Heidi-Launistola-kasvo

Heidi Launistola

Heidi Launistola

Pääkaupunkiseutu heidi.launistola@intovalmennus.fi +358 40 570 3754 Psykologian maisteri & psyykkinen valmentaja
lue lisää
Minna-Vartia

Minna
Vartia

Minna Vartia

Etelä-Suomi minna.vartia@intovalmennus.fi +358 40 539 1328 Sosionomi & psyykkinen valmentaja
lue lisää
Maija-K-puolivartalo

Maija Kuokkanen

Maija Kuokkanen

Pääkaupunkiseutu maija.kuokkanen@intovalmennus.fi +358 50 377 7480 Psykologian maisteri & liikuntapsykologia
lue lisää
Hanna_Ronkainen

Hanna Ronkainen

Hanna Ronkainen

Savo, Karjala &
Itä-Suomi
hanna.ronkainen@intovalmennus.fi +358 50 411 2554 Sairaanhoitaja & psyykkinen valmentaja
lue lisää
Tuomas

Jarmo HIltunen

Jarmo Hiltunen

Etelä-Suomi jarmo.hiltunen@intovalmennus.fi +358 40 596 6699 Sairaanhoitaja & psyykkinen valmentaja
lue lisää
Laura

Laura Andelin

Laura Andelin

Etelä-Suomi laura.andelin@intovalmennus.fi +358 40 580 0080 Sosionomi, psykoterapeutti & psyykkinen valmentaja
lue lisää
Satu-Yliherne

Satu Yliherne

Satu Yliherne

Pirkanmaa &
Länsi-Suomi satu.yliherne@intovalmennus.fi +358 40 724 3708 Sairaanhoitaja, ensihoitaja & psyykkinen valmentaja
lue lisää

Tule mukaan INTO-tiimiin valmentajaksi!

Kiinnostaako urheilu- ja työelämän psyykkisen hyvinvoinnin ja valmennuksen toteuttaminen ja kehittäminen? Haemme kasvavaan joukkoomme psyykkisen hyvinvoinnin asiantuntijoita ympäri Suomea.

INTO kumppanuus on sosiaali-, terveys-, opetus ja liikunta-alan ammattilaisille tarkoitettu yhteistyömalli, jonka tarkoituksena on tuottaa molemmille osapuolille tuloksellinen ja laadukas yhteistyö monipuolisten psyykkisen hyvinvoinnin asiantuntijatehtävien parissa. Koulutusvaatimuksena vähintään ammatikorkea- tai maisteritasoinen koulutus sekä viiden vuoden työkokemus.